winter party – pomysły na atrakcję na imprezę

 

 

Zbliża się kolejna impreza firmowa, każda musi być wyjątkowa, dobrze zapamiętana przez gości. Każdy detal imprezy dopracowany i zaskakujący, niepowtarzalny. Jedyna impreza w roku, spotkanie pracowników przed świętami.

Jedyna powtarzalna rzecz, to tradycyjne potrawy świąteczne. Czym w tym roku zaskoczycie swoich gości? Jaka jest najlepsza atrakcja na imprezie?

Fotobudka to zawsze dobry pomysł. Klimatyczne, pamiątkowe zdjęcie powieszone na lodówce z grupą znajomych z pracy to miłe wspomnienie na kolejny rok. Jeżeli fotobudka już była na imprezie rok temu, a pamiątkowe zdjęcie wszyscy sobie cenią, to zapraszamy z korzystania z urządzenia freezebudka, czyli z gifów 180.

Urządzenie działające jak fotobudka ale robiące gifa ze stopklatki to jest hit. Zrobionego gifa goście wysyłają sobie mailem, a dodatkowo można wydrukować pamiątkowe zdjęcie z jednego ujęcia. Szeroki kadr pozwala robić grupowe zdjęcia i gify – idealnie na spotkania całych teamów pracowników. Ścianka urządzenia bullet time (inna nazwa freezebudka) i akcesoria do zdjeć mogą być w klimacie zarówno świątecznym jak i w klimacie winter party.

Na stoisku ustawiamy dużą ściankę  robiącą fajne wrażenie i klimat imprezy świątecznej czy imprezy winter party

Urządzenie gify 3D to następca urządzenia Fotobudka Warszawa 

Fotobudka – żadna impreza świateczna  bez niej się nie odbędzie!

Tak pomysłowe rozwiązania techniczne trafiają się raz na kilka lat! Nowoczesne urządzenie frezeme to atrakcja na każdej imprezie. 

atrakcja na imprezę

Freezebudka – super atrakcja i miłe wspomnienia 

Wykorzystanie fotobudki  czy gifów 180 z dedykowanym tłem, wpisującym się w klimat imprezy, spotkania świątecznego, winter party, to niezbędny punkt programu każdej imprezy.  

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną witrynę Fotek z Budki

© Fotki z Budki 2024

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu