Imprezowe zdjęcia na ściance – poczuj się jak gwiazda!

Fotobudka na imprezę wraz z dołączoną ścianką to wspaniały pomysł na oryginalną oprawę uroczystości. Dowiedz się, w jaki sposób wynająć sprawdzoną fotobudkę i uwiecznić najbardziej niezapomniane chwile!

Najlepsza fotobudka - artystyczna ścianka z liści

Fotobudka i ścianka – duet idealny!

Ścianka, przy której wykonywane są pamiątkowe zdjęcia, staje się powoli nieodzownym elementem każdej towarzyskiej imprezy. Bez względu na to, dla kogo jest ona organizowana. Świat mediów, celebrytów oraz kultury i sztuki przemycił do życia codziennego potrzebę pokazania się w niecodziennej oprawie, dalekiej od nudnej, szarej rzeczywistości. Nasze ścianki projektowane na specjalne okazje mogą mieć profesjonalny, firmowy charakter, ale jesteśmy także w stanie zaproponować rozwiązania bardziej luźne, dowcipne, przeznaczone dla młodzieży czy też dzieci. Ścianki do sesji fotograficznych montowane i dowożone są na miejsce eventu na długo przed jego rozpoczęciem, dzięki czemu można być absolutnie pewnym, że cała konstrukcja zostanie opracowana w pełni profesjonalnie, a miejsce do sesji przygotowane w najdrobniejszych szczegółach. 

Fotobudka i ścianka – poczuj się jak celebryta! 

Ścianka i fotobudka tworzą ścisły duet. Nowoczesna fotobudka pracuje w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne, dlatego nie trzeba poświęcać czasu na ręczne kadrowanie obrazu przez wykonaniem zdjęcia. Wszystko odbywa się automatycznie, a naszym zadaniem jest jedynie efektowne zapozowanie. Ścianki dołączone do fotobudek mogą mieć przeróżny charakter. Umieszcza się na nich najczęściej:

  • efektowną, kolorową grafikę, oczywiście nawiązującą do tematyki imprezy
  • wyeksponowane loga firm stanowiących funkcje sponsorów danej imprezy, a także patronatów medialnych
  • znaki firmowe przedsiębiorstw odpowiedzialnych za zorganizowanie całego eventu
  • adresy internetowe, hasła reklamowe, poparte dyskretną grafiką 
  • obrazy przestrzenne, krajobrazowe, przemysłowe, dzięki czemu po wykonaniu zdjęcia wydawać się może, że znajdujemy się na tle realnym, a nie wymyślonym, w postaci drukowanego obrazu 

Fotobudka i ścianka – stabilne rozwiązanie na każdą okazję!

Ścianki przeznaczone na eventy wykonywane są zawsze z najlepszych materiałów. Na fotografiach mogą sprawiać wrażenie masywnych form, głównie przez swoją sporą wysokość i szerokość. W rzeczywistości są to niezwykle lekkie płaszczyzny, wykonane z tworzywa sztucznego, które łatwo można przenosić z miejsca na miejsce i montować dzięki łatwym w obsłudze elementom scalanym. Czas montażu jednej ścianki eventowej zależy od jej wymiarów, ale w większości przypadków wystarczy 15 minut, aby gotowa forma stanęła w centralnym miejscu sali konferencyjnej i mogła od pierwszej chwili zachwycać swoją formą. Pokazać się na tle naszych ścianek różnego rodzaju to żaden wstyd! Od teraz na każdej formowej imprezie poczuć się można jak prawdziwa gwiazda w blasku fleszy! Wszystkich inwestorów odpowiedzialnych za organizację eventów z odpowiednią oprawą serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę Fotek z Budki. Mamy nadzieję, że nasze oferty zachęcą do dalszej współpracy i pozwolą stworzyć godną oprawę dla każdego rodzaju uroczystości! 

 

© Fotki z Budki 2020

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu