Fotobudka – tego nie może zabraknąć na żadnej imprezie tematycznej!

Fotobudka to doskonałe rozwiązanie, by uwiecznić ciekawe zdjęcia na wszelkiego rodzaju imprezach tematycznych. Sprawdź, dlaczego warto zamówić fotobudkę, gdy decydujemy się zorganizować spotkanie towarzyskie nawiązujące do określonego stylu! Impreza tematyczna i fotobudka to połączenie idealne.

Fotobudka – i wspomnienia z imprezy tematycznej są wieczne…

Imprezy tematyczne w ostatnich latach są niezwykle modnym zjawiskiem. Polegają na tym, że każde spotkanie organizowane jest w oparciu o określony styl. Można organizować spotkania nawiązujące np. do wybranych epok w historii, zjawisk popkulturowych, filmów lub książek. Bardzo modne są imprezy w klimacie lat trzydziestych, prohibicji. Inni wolą np. imprezy nawiązujące do tradycji i zwyczajów danych krajów, np. Francji czy Włoch. Jeszcze inni szaleją na myśl o przedniej zabawie w rytm przebojów lat sześćdziesiątych, a więc epoki rock and rolla, która także miała swój określony wizerunek. Imprezy tematyczne wiążą się z wykorzystaniem odpowiednich gadżetów. Jako właściciele fotobudek dobrze o tym wiemy i w związku z tym dla wszystkich fanów imprez tematycznych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

impreza temtyczna z fotobudką

Fotobudka – jakość techniczna plus gadżety 

Dyskretna fotobudka Warszawa wykona świetne i dopracowane technicznie zdjęcia w różnorodnej formie. Łatwa w obsłudze gifbudka dzięki nieograniczonym możliwościom technicznym może nas przenieść w środku lata na Biegun Północny, jeśli zdecydujemy się na zorganizowanie imprezy tematycznej w klimacie Eskimosów! 

Efekty zamieszczone na gifach będą prezentowały się nad wyraz realistycznie. Ciekawi jesteśmy, jaka będzie reakcja rodziny i znajomych, jeśli wyślemy im przez maila takie zdjęcie. Wirtualne dopasowanie tła do imprezowych zdjęć to nie jedyna opcja do wykorzystania podczas imprez tematycznych. Zajmujemy się także aranżacją tematycznych ścianek, przy których można się ustawić naturalnie, przodem, ale także z tyłu, umieszczając jedynie twarz w specjalnie przygotowanym otworze. Ten drugi rodzaj zdjęć ma oczywiście bardziej dowcipny charakter. Rozwiązanie to wciąż cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Fotobudka i impreza tematyczna – najważniejsze zalety

Do najsilniejszych punków naszych fotobudek zaliczyć trzeba:

 • łatwość w montażu i demontażu
 • prostą konstrukcję
 • możliwość dyskretnego zaarażnowania nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu
 • kompatybilność z tagownikiem, dzięki czemu istnieje opcja natychmiastowej wysyłki zdjęć na maila 
 • najwyższą jakość techniczna i wizualna wykonywanych zdjęć
 • dodatkowe bonusy w postaci dowcipnych tabliczek, gadżetów, zarówno w formie tradycyjnej jak i wirtualnej 
 • uniwersalność zastosowania – zarówno na imprezach dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych 
 • wysoką wydajność
 • unikalny i dyskretny dizajn 
 • cichy, nieinwazyjny tryb pracy
 • lekkość w transporcie 
 • stabilne i zwarte elementy konstrukcyjne 

Impreza tematyczna odpowiednio uwieczniona z fotobudką !

Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze imprezy tematyczne zyskały wreszcie w pełni profesjonalną oprawę – koniecznie zapoznajcie się z ofertą Fotek z Budki ! Mamy nadzieję, że pozytywnie Was zaskoczymy!

© Fotki z Budki 2020

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu