Fotobudka jako atrakcja na wesele

Fotobudka może okazać się świetnym rozwiązaniem dla uatrakcyjnienia wesela. Dowiedz, się jakie korzyści przynosi korzystanie z fotobudki i dlaczego coraz częściej można je spotkać na balach weselnych?

Fotobudka – sposób na uwiecznienie niezapomnianych chwil!

Zdjęcia weselne mają to do siebie, iż zawsze po latach wraca się do nich z niekłamaną przyjemnością. Zwłaszcza do tych, na których widać, że zabawa naprawdę się udała i biesiadnicy do ostatniej chwili bawili się w świetnych humorach. Fotografie weselne wcale nie muszą oznaczać nudnych klatek, strzelanych z tradycyjnego aparatu między jedną a drugą zakąską. W fotobudkach chodzi o coś więcej. Goście mogą skorzystać z niecodziennej scenografii, przygotowanej specjalnie na tę okazję. Istnieje też możliwość przebrania się w fantazyjne i szalone stroje, aby zdjęcia z budki wypadły jeszcze oryginalniej i efektowniej. Profesjonalna fotobudka warszawa jest uniwersalnym rozwiązaniem dla gości weselnym w każdym wieku. Skorzystać z niej mogą zarówno najmłodsi, jak i dorośli weselnicy.

Jakie możliwości oferuje weselna fotobudka?

Przy użyciu dyskretnej, weselnej fotobudki możemy stworzyć ciekawe sesje:

  • gifów 180 – zdjęć z efektem trójwymiaru
  • fotek w technologii green screen – do naszego zdjęcia weselnego dodane zostanie tło w wersji elektronicznej, oczywiście zapewniony jest ogromny wybór
  • gifów video – z zapętlonymi fragmentami sesji zdjęciowych, efektem poklatkowym, dającym niezwykle zabawny efekt wizualny
  • przy specjalnie zaprojektowanych i dostosowanych do okazji artystycznych ściankach

zdjęcie z fotobudki na wesele

Fotobudka i dodatkowe bonusy na wesele

Aby zdjęcia z fotobudki zachowały swój niepowtarzalny klimat, potrzebne są dowcipne i lekkie w stosowaniu gadżety. Takie również możecie zamówić na naszej stronie. Każdej sesji towarzyszyć więc mogą np.:

  • efektownie zaprojektowane, dowcipne tabliczki w pobudzającymi wyobraźnię napisami
  • elementy garderoby w postaci peruk, kapeluszy czy masek – zarówno w formie wirtualnej, jak i realnej 
  • gadżety animowane, tematycznie dobrane do wesela 

Fotobudka plus tagownik – idealne rozwiązanie na oprawę wesela

Do fotobudki wynajętej na wesele dołączamy jeszcze tagownik. Jest to niezwykle proste w obsłudze urządzenie, na którym za pomocą kilku kliknięć można wydrukować sobie fotografie, które przed chwilą zrobiliśmy. 

Mało tego, z pomocą tagownika możliwe jest także natychmiastowe przesłanie sobie pamiątkowego zdjęcia na osobistego maila lub do kogoś, z kim chcielibyśmy podzielić się pozytywnymi wrażeniami! Jeśli zajdzie potrzeba umieszczenia weselnego zdjęcia na swoim profilu społecznościowym – również nic nie stoi na przeszkodzie. Jak widać, fotobudka daje wiele możliwości i sprawia, że wesele nareszcie przestaje przypominać imprezę z obowiązku, a staje się tym, czym powinno – świetną imprezą z masą śmiechu i pozytywnych wrażeń! Każde, nawet najskromniejsze wesele zasługuje na efektowną oprawę! W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę www.fotkizbudki.pl.

© Fotki z Budki 2024

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu