Pierwsza randka przy fotobudce – czemu nie?

Fotobudka może być świadkiem Waszego pierwszego spotkania! Skorzystajcie z fotobudki na pierwszej randce i zachowajcie najpiękniejsze wspomnienie w postaci zdjęć na długie lata!

Pierwsza randka przy fotobudce

Fotobudka – zdjęcia z pierwszej randki!

Romantyczne chwile zawsze warto uwiecznić, by potem, zwłaszcza w smutnych momentach z rozrzewnieniem do nich wracać. Nowocześnie zaprojektowane fotobudki stały się już częścią krajobrazu polskich miast. Można na nie natrafić w kinach, centach handlowych, domach kultury czy dworcach. Zazwyczaj nie przyciągają natychmiastowej uwagi, ale jak już zostaną dostrzeżone – koniecznie trzeba je wykorzystać.

Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by w czasie spaceru podczas randki przystanąć przez chwilę przy budce i wykonać pamiątkowe zdjęcia, tym bardziej, gdy jesteśmy pewni, że to nie nasze ostatnie spotkanie. Przeglądanie budkowych zdjęć z pierwszej randki po wielu latach, gdy wciąż nadal będziecie razem – okaże się niezwykle wzruszającym doznaniem. Najlepsza fotobudka przygotuje zdjęcia w fantazyjnie dobranej oprawie! 

Fotobudka – moc nieograniczonych kolorów i efektów

Zdjęcia z fotobudki nigdy nie są nudne! Profesjonalna gifbudka zadba o dobór tła, które z pewnością zaskoczy nie tylko nas samych, ale też wszystkim, którym wybrane zdjęcia wyślemy na pamiątkę! Na szczególną uwagę zasługują:

  • gify 180 – zdjęcia z efektem obrotu o 180 stopni, mają niezwykle dynamiczny charakter
  • fotki freezme – z efektem wstrzymanego w kadrze ruchu, coś dla szaleńców niepotrafiących usiedzieć na miejscu 
  • fotki na ściankach – idealne na spotkaniach okazjonalnych, ścianki mogą być firmowe lub animowane 
  • fotki z dołączonymi gadżetami w postaci ironicznych tabliczek 

Fotobudka – każda pora jest idealna na wykorzystanie

Zdjęcia wykonywane za pomocą fotobudki wychodzą idealnie przy każdych warunkach technicznych i pogodowych. Urządzenia te sprawdzają się bez zarzutu zarówno w otwartych jak i zamkniętych przestrzeniach. Ogromną ich zaletą jest połączenie z tagownikami, czyli specjalistycznymi urządzeniami do wywoływania fotek w wersji tradycyjnej, a także przesyłania ich na adresy mailowe. Podczas pierwszej randki możecie się więc wymienić zdjęciami i spośród wszystkich wykonanych wybrać te najładniejsze. Moda na fotobudki sprawiła, że te unikalne urządzenia w krajobrazie polskich miast zaczynają pojawiać się coraz częściej. Jest to zauważalne zwłaszcza w okresach świątecznych, gdy w miejskich przestrzeniach zaczyna istnieć mnóstwo okazjonalnych dekoracji, które dobrze byłoby wykorzystać jako element scenografii do sesji zdjęciowej. A jeśli takich nie ma? Zawsze można skorzystać z technologii green screen, czyli wirtualnie dobranego tła – to także znakomite rozwiązanie na unikalną pamiątkę! 

Pierwsza randka przy fotobudce

Jeśli zafascynował Was temat fotobudek na tyle, że chcielibyście poznać go głębiej – serdecznie zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową – www.fotkizbudki.pl! Z przyjemnością odpowiemy na każde, nawet najbardziej nietypowe i zaskakujące pytanie! 

© Fotki z Budki 2020

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu