Fotobudka na trasie dalekich przygód, czyli wysyłamy pozdrowienia z wakacji!

Fotobudka to doskonały sposób na to, by spotkanie towarzyskie przestało być nudne! Poznaj największe zalety korzystania z fotobudek i już dziś zamów własną na domową lub oficjalną imprezę! Najpiękniejszą wartością wspomnień jest możliwość dzielenia się nimi z tymi, na których najbardziej nam zależy. Dołączony do fotobudki tagownik pozwala na natychmiastowe przesłanie nieograniczonej ilości zdjęć na własny profil w wybranym portalu lub na skrzynkę mailową. Przesłać możemy także zdjęcia w formie pozdrowień. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy na firmową stronę Fotek z Budki.

Fotobudka – magiczne pudełko pełne możliwości! 

Praktyczne i proste w stosowaniu fotobudki wymyślono jako alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnej fotografii, która w dzisiejszych czasach dla wielu wydaje się być przeżytkiem. Możliwości, jakie daje profesjonalna fotobudka Warszawa jest naprawdę wiele. Efektem działania fotobudek są nie tylko zdjęcia najwyższej jakości, ale także pliki, które możemy w dowolny sposób przetwarzać i wysyłać wszędzie tam, gdzie chcemy! Praca fotobudki obfituje w różnorodne, specjalnie dobrane efekty. I to właśnie dzięki nim fotki zachowują swoją unikalność i potrafią zaskoczyć za każdym razem, gdy je oglądamy. 

Fotobudka – wirtualne pozdrowienia z wakacji! 

Bawiąc się ze znajomymi na ciekawej imprezie, możemy zrealizować sobie sesję zdjęciową ze specjalnie dobranym tłem. Może być to tło np. atrakcyjnego, egzotycznego kurortu. Po wykonaniu fotki możemy przesłać ją mailem lub wrzucić na profil społecznościowy. Z pewnością większość naszych znajomych, obserwujących nasz profil uwierzy, że rzeczywiście wybraliśmy się w daleką podróż. Zdjęcia otrzymane za pomocą fotobudki potrafią zachować efekt autentyczności i zaskoczyć nawet największych sceptyków! A wszystko to z ogromną dozą humoru i zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych!

Fotobudka – sesja zdjęciowa z imprezy nie tylko przy stole

Jako najlepsza atrakcja na imprezę – fotobudka w czasie pracy wychwytuje nasze najbardziej charakterystyczne ruchy, by potem przetwarzać je na poszczególne klatki i perspektywy w postaci gifów. Wykonane gify 180 stopni prezentują efekty częściowego obrotu, czego nie mamy możliwości uzyskać przy stosowaniu tradycyjnych metod fotografowania. Fotobudki dobitnie pokazują nam, jak dalece rozwinęła się cała współczesna dziedzina fotografii. Połączenie świata foto z video jest już nierozerwalne. 

Fotobudka – wynajmij już dziś i ciesz się zdjęciami do końca życia!

Z możliwości technicznych fotobudki skorzystać może dziś dosłownie każdy. Polecamy tej wysokiej jakości sprzęt na wszystkie imprezy, m. in.:

 • urodziny, imieniny, rocznice ślubu
 • wesela
 • imprezy tematyczne
 • bale szkolne, studniówki, połowinki, zakończenia roku szkolnego
 • komunie 
 • zjazdy
 • imprezy integracyjne
 • wieczorki zapoznawcze
 • festiwale i przeglądy
 • spotkania z okazji świąt
 • imprezy typowo biznesowe 

Fotobudka – wspomnienia są najcenniejsze!

© Fotki z Budki 2020

Fotobudka Warszawa, Fotobudka na wesele

realizacja: estinet.pl

Menu